Zostań partnerem

Oferta partnerska

Pakiet platynowy – prelekcja na jednym z paneli, stanowisko wystawiennicze, promocja firmy w SM oraz na stronie Alnea.pl oraz gazetaolsztyńska.pl, streaming z prelekcji, pokazów oraz wywiadów, logo w materiałach konferencyjnych

Pakiet złoty – stanowisko wystawiennicze, promocja firmy w SM oraz na stronie Alnea.pl oraz gazetaolsztyńska.pl, streaming pokazu z prezentacji stanowiska, logo w materiałach konferencyjnych

Pakiet srebrny – logo w materiałach konferencyjnych

Partnerami konferencji dotychczas były firmy takie jak KUKA, Mitsubishi, Fanuc, Omron, Corobotics Siemens, Balluff, Pepperl+Fuchs, PKO BP, Bank Gospodarstwa Krajowego, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Troax, Technology Applied, Fronius i AVS.

Swoim patronatem w poprzednich edycjach objęło nas Ministerstwo Rozwoju, Platforma Przemysłu Przyszłości, Pracodawcy RP, a także Klaster Obróbki Metali.

Promocja po konferencji:

Z partnerami konferencji współpracujemy cały rok. Oferujemy promocję firm partnerskich:

– podczas wybranych eventów organizowanych przez Alnea,

– w Social Media

– możliwość nagrania odcinka z serii Tech me o konkretnych rozwiązaniach technologicznych.

Zapraszamy do współpracy dystrybutorów automatyki i robotyki, firmy zajmujące się wsparciem firm w zakresie instrumentów finansowych (pożyczki, dotacje, ulgi na B+R). Naszą ofertę partnerską kierujemy do firm integratorskich, technologicznych i informatycznych.

Zapytaj o ofertę magdalena.kaminska@alnea.pl